Переклад українською мовою

W przypadku tłumaczeń technicznych, znajomość specjalistycznego języka oraz wiedza mają ogromny i decydujący wpływ na jakość samego przekładu. Powierz nam swoje materiały o tematyce technicznej i bądź spokojny o efekty naszej pracy.

Biuro Tłumaczeń FATIX, przy realizacji zleceń technicznych, korzysta z bogatego doświadczenia odpowiednich tłumaczy specjalizujących się w różnych dziedzinach nauki i techniki. Dzięki współpracy z dodatkowymi korektorami, a także inżynierami i specjalistami w danych dziedzinach wiedzy, tłumaczenia wykonywane przez naszych tłumaczy zawsze spełniają najwyższe normy jakościowe - zarówno pod względem merytorycznym, jak i, co ważne, stylistycznym.

Nasze tłumaczenia czyta się przyjemnie i dobrze, jednocześnie mając pełną świadomość faktu, iż są one wiernym odwzorowaniem tekstu źródłowego, a tym samym intencji autorów dokumentu pierwotnego.

 

Tłumaczenia artykułów naukowych

Nasze biuro tłumaczeń specjalistycznych podejmie się każdego wyzwania, bez względu na rodzaj i język tłumaczenia. Przez lata działalności udało nam się stworzyć zaufaną sieć tłumaczy języków europejskich i azjatyckich, w tym specjalistów z danych dziedzin. Wykonujemy tłumaczenia artykułów naukowych publikowanych w branżowych czasopismach i na stronach internetowych uniwersytetów czy instytutów badawczych. Każdy tłumacz techniczny współpracujący z FATIX wyróżnia się doskonałą znajomością języka obcego i posługuje się fachową terminologią, specyficzną dla danej branży. Tłumaczenie artykułu naukowego musi być precyzyjne i profesjonalne, dlatego każde tłumaczenie publikacji przechodzi wnikliwą korektę, a na życzenie klienta może być również zweryfikowane przez native speakera.

Tłumaczenie dyplomu i suplementu

Tłumaczymy dyplomy akademickie i suplementy do dyplomu. Tłumaczenie dyplomu jest najczęściej wymagane przez zagranicznych pracodawców lub zagraniczne uczelnie. Podczas aplikacji na uczelnię spoza Unii Europejskiej (np. w USA, Kanadzie czy Australii) niezbędne jest dokonanie tzw. nostryfikacji dyplomu. Jest to tłumaczenie suplementu i dyplomu w celu zatwierdzenia dokumentów przez władze danej placówki edukacyjnej. Biuro Tłumaczeń FATIX wykonuje tłumaczenie suplementów i dyplomów dla klientów indywidualnych oraz uczelni wyższych.

Tłumaczenia instrukcji technicznych

Nasze biuro tłumaczeń technicznych zajmuje się również tłumaczeniami instrukcji obsługi dla firm, producentów i klientów indywidualnych. Tłumaczenia instrukcji wymagają znajomości fachowej terminologii, a w tej branży liczy się precyzja przekładu, od której niejednokrotnie zależy bezpieczeństwo użytkowania maszyn, pojazdów i sprzętów. Współpracujemy z tłumaczami wielu języków specjalizującymi się w tłumaczeniach technicznych. Tłumaczenia specjalistyczne obejmują różnorodne branże, w tym architekturę, energetykę, mechanikę, górnictwo, inżynierię środowiska, informatykę, automatykę i robotykę, chemię, biotechnologię czy transport. Wykonujemy wszelkiego rodzaju tłumaczenia techniczne, dbając o to, by wyznaczony do realizacji zlecenia tłumacz dokumentów był specjalistą w danej dziedzinie.


W celu dokonania wyceny Państwa tłumaczenia, prosimy o przesłanie wypełnionego formularza zapytania
oraz załączenie plików przeznaczonych do tłumaczenia.
Po otrzymaniu zapytania przygotujemy analizę dokumentów wraz z wyceną kosztów tłumaczenia
oraz proponowanymi terminami realizacji zamówienia.

wyślij zapytanie


Masz krótkie pytanie i nie chcesz na tym etapie wypełniać formularza zapytania?
Zadzwoń do nas: +48 (022) 101 77 71 lub napisz: info@fatix.eu
W przeciągu godziny skontaktuje się z Tobą nasz Konsultant i z chęcią rowzwieje wszelkie Twoje wątpliwości.

Wahasz się? Zadzwoń, rozwiejemy wszelkie wątpliwości.

tel. +48 (022) 101 77 71 / info@fatix.eu