Переклад українською мовою

Biuro Tłumaczeń Katowice

Katowice to historyczne miasto położone na Górnym Śląsku. Kojarzone głównie z rozwojem górnictwa i hutnictwa, handlem, transportem i ogromem wznoszących się inwestycji. Wszędzie więc tam, gdzie pojawiają się biznes, międzynarodowe kontrakty, umowy na skalę światową, pojawia się również Biuro Tłumaczeń Fatix Katowice, reprezentujące sztab wyszkolonych pracowników językowych. Firma z tradycją, mająca zaplecze, doświadczenie, ogromną wiedzę i świadcząca najwyższej jakości usługi tłumaczeniowe. Przedstawiając do dyspozycji nasz szeroki wachlarz możliwości w województwie śląskim, jesteśmy w pełni do dyspozycji każdego klienta, służąc radą, odpowiadając na wszelkie pytania, będąc tam, gdzie potrzebne są profesjonalne tłumaczenia Katowice.

Profesjonalne tłumaczenia biznesowe

Dysponujemy znajomością ponad osiemdziesięciu języków, znamy doskonale sztukę tłumaczeń dokumentów i ważnych pism, mamy predyspozycje do tego, by zajmować się tłumaczeniami w mowie, biorąc udział w konferencjach, spotkaniach biznesowych, czy wszelkich rozmowach dotyczących życia zawodowego. W sztabie naszych pracowników zasiadają najlepsi tłumacze, dla których nie ma zadań niemożliwych do wykonania i zleceń, których realizacji nie byliby w stanie się podjąć. Świat biznesu w Katowicach może nabrać zupełnie nowego wymiaru -  wymiaru międzynarodowych kontaktów i dużych inwestycji.

Dlaczego warto wybrać Biuro Tłumaczeń FATIX?

Jesteśmy nowoczesnym biurem tłumaczeń, które zatrudnia i współpracuje z najlepszymi profesjonalistami. Oferujemy tłumaczenia pisemne i ustne, zwykłe i przysięgłe. Zdajemy sobie sprawę, że dobry tłumacz musi wykazywać się czymś więcej niż tylko znajomością języka. Dlatego naszych tłumaczy charakteryzuje nie tylko doskonała znajomość języków obcych, ale przede wszystkim duża wiedza ogólna i fachowa, dzięki czemu z powodzeniem realizujemy tłumaczenia z zakresu tematyki biznesowej, medycznej czy technicznej. Realizacja tłumaczeń online pozwala nam na szybką korektę oraz finalizację zlecenia. Najważniejsze dla naszego biura tłumaczeń jest zadowolenie naszych klientów. Ich rekomendacje są dla nas nagrodą i jednocześnie mobilizują nas do ciągłego rozwoju. Profesjonalizm naszych tłumaczy pozwala nam współpracować z największymi i rozpoznawalnymi firmami i zleceniodawcami w Polsce i w Unii Europejskiej. Ich ogromne doświadczenie i zaangażowanie pozwala nam na szybką i atrakcyjną cenowo realizację zleceń, bez uszczerbku na jakości tłumaczeń.

Wahasz się? Zadzwoń, rozwiejemy wszelkie wątpliwości.

tel. +48 (022) 101 77 71 / info@fatix.eu