Переклад українською мовою

Płatności


Płatność online za tłumaczenia

Wycena tłumaczenia, które ma być realizowane przez nasze biuro, jest zawsze kwestią indywidualną. Nasz cennik jest uzależniony od wielu zmiennych i na bieżąco dostosowywany do zakresu i charakteru zlecenia. Ceny tłumaczeń zależą od tego, czy zlecenie dotyczy tłumaczeń ustnych czy pisemnych. Wpływ na wycenę tłumaczenia dokumentów ma również to, czy chodzi o tłumaczenia zwykłe czy przysięgłe. O zastosowanym cenniku decyduje także termin realizacji zlecenia, tak jak język, z którego i na który tłumaczenie ma być zrealizowane. Oddzielną sprawą jest również wycena korekty językowej. Jeżeli chciałbyś nawiązać współpracę z naszym biurem i interesuje Cię wycena konkretnego tłumaczenia, możesz skorzystać z bezpłatnego formularza na naszej stronie lub skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta. Nasze ceny tłumaczeń są z pewnością konkurencyjne, a w połączeniu z wysoka jakością naszych usług, dają pełną gwarancję zadowolenia naszych klientów.

Jak dokonać płatności za tłumaczenia?

W związku z faktem, że każda wycena tłumaczenia ustalana jest indywidualnie, aby dokonać płatności za pomocą elektronicznych kanałów płatniczych, należy w poniższym formularzu podać:

  • numer faktury proforma otrzymanej od Biura Obsługi Klienta
  • kwotę widniejącą na otrzymanej fakturze proforma
  • preferowaną walutę płatności (zalecamy wybranie tej samej waluty, jaka widnieje na fakturze proforma)

Po uzupełnieniu formularza i kliknięciu przycisku "Opłać" zostaniecie Państwo przekierowani na zewnętrzną stronę dostawcy usługi elektronicznych kanałów płatniczych.

Regulamin usług dostępny jest w zakładce "Regulamin".

Jeśli zaś zechcecie Państwo skontaktować się z naszym konsultantem, odpowiednie dane kontaktowe odnaleźć można w zakładce "Kontakt".


Obsługujemy poniższe systemy kart

Wahasz się? Zadzwoń, rozwiejemy wszelkie wątpliwości.

tel. +48 (022) 101 77 71 / info@fatix.eu