Переклад українською мовою

Biuro Tłumaczeń FATIX

nowoczesność i profesjonalizm

Biuro Tłumaczeń FATIX Mateusz Fatek sp. z o.o., nowoczesna agencja tłumaczeń powstała wiosną 2006 roku, to firma oferująca tłumaczenia pisemne i tłumaczenia ustne, zwykłe i uwierzytelnione (tłumaczenie przysięgłe) z ponad 80 różnych języków świata, stale współpracująca z ponad 350 tłumaczami różnych narodowości. Osoby tworzące zespół firmy posiadają wieloletnie doświadczenie w zakresie wykonywania tłumaczeń, a same projekty realizujemy online, co umożliwia przyspieszenie procesu wykonania przekładu językowego, jego weryfikacji oraz odesłania gotowego tekstu tłumaczenia do Klienta.

Jakością obsługi Klienta oraz wykonywanych tłumaczeń, a także rozsądnymi i niewygórowanymi cenami pragniemy pokazać, że można tłumaczyć profesjonalnie (czyli dobrze), szybko i niedrogo. Wciąż powiększające się grono stałych zadowolonych Klientów mówi samo za siebie.

Biuro Tłumaczeń Fatix O nas
Biuro Tłumaczeń Fatix O nas

Dołącz do grona naszych Klientów

Nasza oferta tłumaczeniowa stale jest powiększana o nowe języki, a dzięki procesowi weryfikacji tłumaczy, wiemy, że zatrudniamy najlepszych i najbardziej doświadczonych przedstawicieli tego zawodu. To pozwala nam z całą pewnością stwierdzić, że będziesz zadowolony z tłumaczenia i jeszcze do nas wrócisz. Nasza oferta tłumaczeniowa stale jest powiększana o nowe języki, a dzięk procesowi weryfikacji tłumaczy, wiemy, że zatrudniamy najlepszych i najbardziej doświadczonych przedstawicieli tego zawodu.

To pozwala nam z całą pewnością stwierdzić, że będziesz zadowolony z tłumaczenia i jeszcze do nas wrócisz.

Wahasz się? Zadzwoń, rozwiejemy wszelkie wątpliwości.

tel. +48 (022) 101 77 71 / info@fatix.eu