Najwyższa jakość tłumaczenia

w klasycznym wydaniu

Oferujemy unikalną na skalę kraju usługę Tłumaczenia Prestige, w ramach której tłumaczenie wykonane przez naszych tłumaczy (dodatkowo korygowane przez native-speakerów) zostanie wydrukowane na papierze w kolorze kości słoniowej o wysokiej gramaturze, nadając mu wymiar ekskluzywny. Następnie, tak przygotowany materiał drukowany zostanie profesjonalnie oprawiony, przy tym wybór koloru okładki pozostanie po stronie Klienta.

Nie ograniczamy liczby egzemplarzy tak przygotowanego tłumaczenia, a więc można złożyć zamówienie na Tłumaczenie Prestige w każdej ilości.

Gotowe Tłumaczenia Prestige pakowane są w zabezpieczone przesyłki kurierskie i przesyłane do Klienta zgodnie z ustalonym terminem odbioru gotowego tłumaczenia.

Najwyższa jakość tłumaczenia
Ekskluzywne wydanie

Ekskluzywne wydanie


Dzięki usłudze tej, odbiorca każdego Tłumaczenia Prestige już na etapie wzięcia gotowego wydruku do rąk będzie wiedział, iż do czynienia ma z profesjonalnym i wysokiej jakości dokumentem, co w połączeniu z umiejętnościami znakomitych tłumaczy pracujących nad Tłumaczeniami Prestige daje produkt o niespotykanej dotąd skali jakości.

By dowiedzieć się więcej o Tłumaczeniu Prestige, zapytaj o nie naszych account managerów. Z chęcią udzielą oni wszelkich niezbędnych informacji, przygotują odpowiednią ofertę oraz zajmą się całym procesem realizacji zamówienia.

Wahasz się? Zadzwoń, rozwiejemy wszelkie wątpliwości.

tel. +48 (022) 101 77 71 / info@fatix.pl