Co nas wyróżnia?

Dzięki wykorzystaniu nowoczesnych technologii i najbardziej zaawansowanych procesów Zapewnienia Jakości, zarówno w zakresie obsługi klienta, jak i świadczonych przez nas usług, jesteśmy pewni, że każdy nasz klient odczuje różnicę pomiędzy zwykłą relacją klient-wykonawca, a poziomem obsługi zapewnianym przez profesjonalną kadrę Biura Tłumaczeń FATIX.

01

Doświadczenie

Ponad 10 lat doświadczenia w zakresie obsługi spółek i instytucji publicznych pozwala nam szybko odnaleźć najlepsze rozwiązania w zakresie lokalizacji.

02

Profesjonalizm

Dzięki wykorzystaniu autorskiego oprogramowania do zarządzania projektami tłumaczeniowymi oraz wieloletniemu doświadczeniu naszych Project Managerów, jesteśmy w stanie obsłużyć nawet najbardziej wymagające prace.

03

Konkurencyjność

Bardzo dobrze znamy realia, w jakich przychodzi nam pracować, dzięki czemu zawsze jesteśmy w stanie zaoferować naszym kontrahentom warunki współpracy najlepiej dopasowane do ich oczekiwań i potrzeb.

04

Kompleksowość

Jesteśmy w stanie obsłużyć każde zapytanie klienta, niezależnie od tego, czy wymagany jest przekład na język jednego z krajów Unii Europejskiej, czy też skoordynowanie wielojęzycznego projektu tłumaczeniowego.

Dlaczego właśnie Biuro Tłumaczeń Fatix?


To niezwykle proste!

Wybierając Biuro Tłumaczeń FATIX postanawiasz stać się częścią lepszego świata. Świata otwartego, bez granic i barier językowych, ponieważ...

Wierzymy w proste rozwiązania

Rozwiązania te wymagają od nas więcej wysiłku, jednocześnie ułatwiając życie naszym klientom.

Zaufanie to fundament

Rozumiemy, iż zaufanie to fundament, na którym pragniemy budować relacje z naszymi klientami.

Jesteśmy otwarci na nowości

Wiemy, że otwartość Biura Tłumaczeń FATIX na świat ułatwia komunikację pomiędzy ludźmi.

Stale poszerzamy horyzonty

Wierzymy, że możliwe jest ciągłe poszerzanie możliwości, gdyż obserwując otaczający świat, jesteśmy w stanie podążać za nim i odpowiadać na stawiane przez niego wyzwania, patrząc w przyszłość.

Wahasz się? Zadzwoń, rozwiejemy wszelkie wątpliwości.

tel. +48 (022) 101 77 71 / info@fatix.pl