Переклад українською мовою

Biuro Tłumaczeń Lublin

Nasze biuro tłumaczeń systematycznie pracuje nad poszerzaniem prowadzonej działalności, dlatego świadczymy nasze usługi translatorskie w kolejnych dużych miastach naszego kraju. Z kompleksowych usług biura Fatix można także korzystać w mieście Lublin, rozwijającym się w ekspresowym tempie przede wszystkim pod względem biznesowym. Oferowane tłumaczenia ustne i pisemne wykonywane są przez wykwalifikowanych i doświadczonych tłumaczy, świadczymy usługi translatorskie w kilkunastu językach obcych, w tym w języku angielskim, niemieckim, francuskim czy ukraińskim.

Wycena dokumentów do przekładów językowych jest w naszym biurze zawsze darmowa i można ją przeprowadzić bez konieczności wychodzenia z domu, wystarczy przesłać na nasz elektroniczny adres kontaktowy fragment tekstu z podaniem ogólnej ilości stron dokumentu. Nasze biuro tłumaczeń w Lublinie stawia na najwyższą jakość usług i ich terminowe wykonanie, z pełnym profesjonalizmem i rzetelnością. Każdy zatrudniony u nas tłumacz realizuje powierzone mu tłumaczenie w sposób poufny, gwarantujemy wszystkim naszym klientom pełne bezpieczeństwo oddanych nam tekstów.

Przeprowadzane u nas tłumaczenia wykonywane są wieloetapowo i podlegają stałemu nadzorowi koordynatorów, czuwających na punktualnym oddaniem klientowi gotowego, przetłumaczonego tekstu dokumentu. Oferujemy praktycznie wszystkie rodzaje tłumaczeń pisemnych: standardowe, przysięgłe, specjalistyczne czy techniczne. Naszą specjalnością są również tłumaczenia konferencyjne (symultaniczne i konsekutywne).

Wahasz się? Zadzwoń, rozwiejemy wszelkie wątpliwości.

tel. +48 (022) 101 77 71 / info@fatix.eu